CTE - Coaching Trening Edukacja

Skocz do menu strony, Skocz do treści

Witam na stronie CTE: coaching, trening oraz edukacja, Joanna Jadach

Cytat dnia na stronie CTE:

„Nie każdy błądzi, kto wędruje.” John Ronald Reuel Tolkien

Zapraszamy do zapoznania się z działami serwisu:

Partnerzy

DORADCA KSIĄŻKI BIZNESOWEJ

Rynek  wydawniczy ma do zaoferowania ogromną różnorodność tytułów z zakresu literatury biznesowej. Są wśród nich, o czym Państwo doskonale wiecie pozycje wybitne, swego rodzaju fenomeny na światowa skalę, ale także książki dość miałkie pod względem merytorycznym, bądź po prostu zbyt akademickie, jak na potrzeby organizacji. Niekiedy tytuł zadziwiająco ‘trafiony w czas' pojawia się w wydawnictwie znanym dotychczas np. z książek dla dzieci. Kiedy indziej wydawca wypuszcza na rynek zaledwie kilkaset egzemplarzy ważnej publikacji, które praktycznie nie mają szans  dotrzeć do adresata.

 

Wsłuchani w Państwa potrzeby służymy pomocą  w wyborze i doborze książek z danego zakresu tematycznego, autorstwa wybitnych ekspertów i praktyków.  Książka fachowa,  może być niezmiernie ważnym narzędziem wspierającym rozwój pracownika lub wręcz kształtującym kompetencje, bywa  też niezapomnianym doradcą w kształtowaniu prawdziwej kreatywności i wrażliwości.

Proponowane przez nas publikacje przechodziły długą drogę ekspertyz i opinii osób odpowiedzialnych za szkolenia i innych autorytetów, zanim stawały się podręcznikami dla  setek pracowniczych zespołów. Wszystkie krytyczne uwagi i sugestie w miarę możliwości przekazujemy autorom, bądź wydawcom, dzięki czemu  kolejne edycje stają się doskonalsze pod względem merytorycznym i edytorskim.

Będziemy zaszczyceni mogąc wymieniać doświadczenia i  wspierać wszelkie  szkoleniowe projekty.

Czytajmy książki w poszukiwaniu zachwytu.

 

Z wyrazami szacunku,

Dorota Citkowska, doradca książki biznesowej

tel. 0 609 158 034

mail: cdndorotacitkowska@wp.pl

<<< Powrót do listy partnerów


© copyrights cte.edu 2007 wszelkie prawa zastrzeżone

projekt i wykonanie strony semacom