CTE - Coaching Trening Edukacja

Skocz do menu strony, Skocz do treści

Witam na stronie CTE: coaching, trening oraz edukacja, Joanna Jadach

Cytat dnia na stronie CTE:

„Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.” Wisława Szymborska

Zapraszamy do zapoznania się z działami serwisu:

Opinie klientów

Z warsztatu: „Peer-coaching jako alternatywa dla szkoleń"

- systematycznie pokazane narzędzie, super instruktaż i przeniesienie do przyszłości (Ania)

- jestem pod wrażeniem dopasowania tematu do tak zróżnicowanej grupy, uwolnienia doświadczenia poszczególnych członków i zbudowania zaufania, mam możliwość uporządkować strukturę spotkań aby zwiększyć interakcję (Anetta)

- interesujące doświadczenie, lekkość i swoboda prowadzenia warsztatu przez Ciebie (Marcin)

- muszę to sobie jeszcze ułożyć w głowie, bo prostota narzędzia wydaje się pozorna, w planach mam działania w NGO i tam widzę przestrzeń na takie działania w celu wymiany międzypokoleniowej (Anna Marta)

- inspirujące, metodę postrzegam jako bardzo ekologiczną (Joanna)

- rewelacja!!! Ja już planuję sesje u siebie. Mam wszystko, tylko posiedzę nad strukturą tematu osadzoną w organizacji (Agata)

- bdb: cel, struktura, zasady, bardzo dobrze ułożyły mi się w głowie (Małgosia)

- bardzo Ci dziękuje za warsztat w Łodzi. Od razu skorzystałam z tego doświadczenia. Miałam zajęcia dla trenerów wewnętrznych, warsztat integracyjny. Zrobiłam sesję efektywny zespół - były podjęte tematy:
standaryzacja a indywidualizm; czynniki efektywności zespołu oraz rywalizacja a współpraca. bardzo się sprawdziła struktura i pilnowanie czasu przez facylitatorów. Miałam godzinę komfortu, chociaż musiałam ten czas zainwestować wcześniej. Metoda jest super. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam (Asia)

Z warsztatu "Proces Grupowy":

"Chciałabym Wam wszystkim podziękować za całą wiedzę jaką posiadłam o procesie grupowym i wspólne przećwiczenie tej wiedzy na żywym organizmie."  Hanna Jaroszewicz, Ernst & Young - Indirect Tax


Wartościowy dzień pracy, wnoszący nowe inspiracje i porcję solidnej, teoretycznej wiedzy o pracy w grupie
Po 1 dniu chciałoby się więcej, jeszcze więcej praktyki i samodzielnego mierzenia się z grupą
Najbardziej przydadzą mi się poziomy Diltsa, które znam, ale myślałam do tej pory o jakimś szerszym zastosowaniu. Dzięki Tobie i Twojej inspiracji, potraktuję je jako jedno z moich ważniejszych narzędzi. Odległa analogia - bardzo mi się spodobała, zastosowałam natychmiast na moim coachingu. Uwielbiam metafory, przypowieści, więc i to narzędzie dołączam do mojego zestawu." Katarzyna Kuciel, Executive Coach, Profesjonalny Doradca HR

"Udział w warsztatach "Proces Grupowy" pomaga zyskać wiekszą pewność siebie osobom nie mającym dużo doświadczeń w prowadzeniu grup. Fajna atmosfera. Meta-poziom czyli trener jako model do naśladowania.
Metoda Odległej analogii przyda się na pewno w wielu momentach, np. do przełamania schematów myślowych, obrazowego przedstawienia czegoś." Ewa Zięcina, konsultant, coach, Inspira

"Poznacie proces grupowy przez wzięcie w nim udziału; poczujecie wiele elementów procesu, poznacie kilka narzędzi świadomego wpływania na proces. Potwierdziło się moje doświadczenie, że ćwiczenie w postaci rozmowy w parach/ trójkach jest wartościowe dla uczestników" Tomasz Wański,właściciel, WIN
 
"Miałam przyjemność wziąć udział w szkoleniu prowadzonym przez Joannę natemat analizowania problemów i podejmowania decyzji. Było to bardzorozwijające doświadczenie, uczące jak patrzeć na tę samą kwestię z różnych

punktów widzenia. Bardzo inspirujące."Katarzyna Balcerowicz (coach i nauczyciel)

"Bardzo ciekawe szkolenie i metody. Rozszerza horyzonty. Pozwala twórczo wykorzystać zmienność naszych sądów i opinii. Pokazuje jak ta sama osoba może podejść do sytuacji na kilka różnych sposobów." Mikołaj Mędrzycki (trener i coach) 

Inne referencje i opinie:

"Pani Joanna zrealizowała edukacyjny cel szkolenia, nawiązując jednocześnie świetny kontakt z uczestnikami. Współpracę z firmą CTE-JOT oceniamy wysoko, uznając ją za rzetelnego i godnego zaufania partnera."

Bogumiła Twardowska (Dyrektor Obszaru Detalicznego, ING Bank Śląski SA) 

„She has the competency of assessing, critiquing and improving their performance. She is a motivating force within my company and everyone respects her social style, ability and acumen”
William B. Havaris   (Prezes GPŻ SA)

„To co robi, zawsze stara się wykonać perfekcyjnie, tak w sferze zarządzania jak i bezpośrednio w trakcie spotkań szkoleniowych. Utrzymuje znakomity kontakt z grupą, rozdziela emocje, konsekwentnie realizuje temat szkolenia. Kontakt z nią nie tylko przynosi wymierne korzyści w postaci wiedzy, którą przekazuje, ale ogólnie wzbogaca, powodując widzenie świata w jasnych barwach”
Jerzy Słoczyński   (Dyrektor Oddziału w Łodzi, GPŻ SA)

„W trakcie współpracy Pani Jadach dała się poznać jako specjalista o dużym doświadczeniu i gruntownym przygotowaniu merytorycznym w zakresie prowadzenia treningów z obszaru aktywnej sprzedaży, wsparcia sprzedaży i zarządzania procesem sprzedaży. Treningi prowadzone przez panią Jadach były na bardzo dobrym poziomie, a ich efektem był wzrost świadomości, wiedzy i umiejętności szkolonych osób”
Dorota Zakępska, Ilona Nowicka   (Dyrektor Oddziału, Profes i Menedżer Projektu, Profes)

„Pani sumienność i zaangażowanie zasługują na szczególne wyróżnienie”
L. Dworaczyński  (Dyrektor Regionalny Commercial Union Polska TUnŻ SA) © copyrights cte.edu 2007 wszelkie prawa zastrzeżone

projekt i wykonanie strony semacom