CTE - Coaching Trening Edukacja

Skocz do menu strony, Skocz do treści

Witam na stronie CTE: coaching, trening oraz edukacja, Joanna Jadach

Cytat dnia na stronie CTE:

„Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.” Adam Mickiewicz

Zapraszamy do zapoznania się z działami serwisu:

Warto przeczytać - Biblioteka

 

ARTYKUŁY

Moja praca dostarcza doświadczeń na wielu płaszczyznach. Jako trener analizuję przydatność stosowanych narzędzi i wprowadzam nowe. W czasie spotkań z Klientami występują sytuacje znane wcześniej tylko z książek lub opowiadań. Codzienne życie dostarcza przykładów wartych zacytowania. W tym miejscu chciałabym podzielić się moimi obserwacjami, spostrzeżeniami, wątpliwościami i wnioskami.

RECENZJE 

Przygotowując szkolenie w postaci konspektu, prezentacji, materiałów dla uczestników i ćwiczeń, sięgam do najnowszej oraz tej najstarszej, podstawowej literatury. Mam potrzebę podzielenia się tą wiedzą nie tylko z uczestnikami szkolenia. Forma recenzji jest najlepszym określeniem, jakie w tym momencie przywołuję, dla krótkiej notatki z lektury. Niekoniecznie lektury związanej z konkretnym tematem szkolenia.

LINKI 

W nieogarniętej liczbie stron internetowych napotykam czasami wartościowe, z mojego wyłącznie punktu widzenia, miejsca. Często do nich zaglądam, czasami rejestruję się. W tym miejscu dzielę się tymi "odkryciami". 


© copyrights cte.edu 2007 wszelkie prawa zastrzeżone

projekt i wykonanie strony semacom